Ogrodowe Innowacje
Ogrodowe Innowacje
Ogrodowe Innowacje
Ogrodowe Innowacje
Ogrodowe Innowacje
Ogrodowe Innowacje

AKTUALNOŚCI

strona 1 / 1

25/06/2014

Uprawa roślin na tarasie i balkonie w większości wypadków możliwa jest jedynie, gdy posadzimy je w pojemnikach. Tradycyjne donice z gliny i drewniane skrzynie nie zawsze się jednak sprawdzają. Tym razem proponujemy innowacyjne rozwiązania – praktyczne, trwałe i wygodne doniczki z polistyrenu.

25/06/2014

Praktyczne i efektowne doniczki z polistyrenu zyskują coraz większe grono zwolenników – nic dziwnego, bardzo dobrze sprawdzają się jako pojemniki do uprawy roślin ogrodowych i balkonowych. Oferta doniczek styropianowych jest dość duża – jakie pojemniki warto wykorzystać na tarasie, balkonie czy w ogrodzie?

12/06/2014

Portal taras-balkon.pl jest niewiele „starszy” od Ogrodowych Innowacji, ale zdobywa fanów w tempie tak oszałamiającym, że nie mogło nas tam zabraknąć. Dział redakcji portalu pokusił się o szczegółową i bardzo ciekawą analizę naszych produktów. Warto poczytać!

01/06/2014

Jeśli już pojawić się w mediach, to koniecznie w najlepszych. Zieleń to życie jest czasopismem czytanym przez osoby, którym chcemy pokazać nasze Ogrodowe Innowacje. Jesteśmy pewni, że te nowatorskie rozwiązania zdobędą ich przychylność. 

31/05/2014

Rozpoczynamy współpracę z mediami. Na pierwszy ogień, a jakże, Biznes Ogrodniczy. Bardzo nas ucieszyło, że zostaliśmy dostrzeżeni przez tak szacowne czasopismo. Chętnie opowiedzieliśmy o produktach Ogrodowych Innowacji i zareklamowaliśmy się. Szczególnie nam miło, że otrzymaliśmy prestiżową nagrodę - KREATORA Decotrendów!

strona 1 / 1

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na korzystanie z plików cookies. Więcej w dziale Polityka prywatności.